TOSHIBA PORTEGE Z20T

SKU: 3001
330 
In Stock
Other people want this. 27 people have this in their carts right now.
SKU: 3001 Categories: ,
BRAND TOSHIBA
MODEL PORTEGE Z20T
CPU Intel Core M7-6Y35
RAM 8GB DDR3
MEMORY 256GB SSD
GPU INTEL HD
DISPLAY 12.5″ FHD TOUCH
STATUS USED

Përshkrim

A ka mbërritur konkurrenti i Microsoft Surface?
Portege Z20t i Toshiba duket se është i vendosur të fitojë atë titull, duke shfaqur një dizajn të hijshëm dhe të guximshëm, një ekran të pasur me Full HD dhe një kuvertë tastiere të ndashme që i jep laptopit afërsisht 15 orë jetëgjatësi të baterisë. Procesori i një fuqie të besueshme Core M dhe jo një, por dy përballojnë nje volum të madh për kryerjen e punës, ky hibrid i fuqishëm i Windows mund të plotësoje çdo detyrë.