LENOVO YOGA 370

SKU: 3002
450 
In Stock
Other people want this. 5 people have this in their carts right now.
SKU: 3002 Categories: ,
BRAND LENOVO
MODEL YOGA 370
CPU Intel Core i5-7300U
RAM 8GB DDR4
MEMORY 512GB SSD
GPU INTEL HD 620
DISPLAY 13.3″ FHD, TOUCH, LAPS
STATUS USED

Përshkrim

Duke kombinuar fuqinë, performancën dhe transportueshmërinë, ThinkPad Yoga 370 elegant, por edhe i qëndrueshëm, ju jep lirinë për të punuar / luajtur kudo. Kënaquni duke përdorur atë në mënyra të ndryshme-nga laptopi në tablet dhe gjithçka në mes.
Kurseni kohë duke shkruar, theksuar ose vizatuar direkt në ekran. Gëzohuni duke parë pamjet, prezantimet dhe filmat tuaj që marrin jetë në ekranin e gjallë 13,3″.
Dhe pastaj relaksohuni duke ditur se Yoga 370 ka një jetëgjatësi të baterisë gjatë gjithë ditës dhe vjen me një garanci në të gjithë botën.