HP ZBOOK 15U G5

1200 
In Stock
Categories: ,

Super HP zBook G5 15 inch, i dedikuar për arkitektë dhe inxhinierë, i dizenjuar për punime grafike dhe renderizime, për programe si Autocad, 3Ds Max, Lumion, SketchUp, vRay etj.⚡

HP ZBOOK 15 G5
🔴 Intel Core i7-8850H 4.3GHz
🔴 32GB RAM DDR4
🔴 512GB SSD NVMe Storage Capacity
🔴 Nvidia Quadro P1000 4GB
🔴 15.6 inch FullHD

Përshkrim

BRAND HP
MODEL ZBOOK 15U G5
CPU Intel Core i7-8650U
RAM 32 GB RAM DDR4
MEMORY 512 GB SSD NVME
GRAPHIC CARD AMD RADEON WX 3100 2GB
DISPLAY 15.6 FULL HD
OPERATING SYSTEM WINDOWS 10 PRO