HP Zbook 15 G2

HP Zbook 15 G2

SKU: 41 Categories: ,

580.00

BRANDHP
MODELZBOOK 15 G2
CPUi7-4810MQ
RAM16 GB DDR3
MEMORY1TB HDD
GRAPHIC CARDNVIDIA QUADRO K2100 2 GB
DISPLAY15.6″ FULL HD
OPERATING SYSTEMWINDOWS 10 PRO
Compare

Description

Stacionet e lëvizshme të punës përfaqësojnë majën e linjës në gjithçka, nga cilësia e ndërtimit tek performanca. Linja ZBook është hyrësi i HP në këtë treg të madh, duke ofruar madhësi të ekranit nga 14 ″ në 17,3. Modeli 15.6 ″ ZBook 15 në këtë përmbledhje është një variant “G2”, një rifreskim teknologjie i gjeneratës së dytë të ZBook origjinal 15. Modeli G2 përmban procesorët më të fundit Intel Haswell, një opsion të ri të pamjes QHD + IPS, M.2 SSD dhe tani është në dispozicion me një kartë grafike  Nvidia Quadro.

 

Additional information

Brand

HP