DELL LATITUDE E5450

DELL LATITUDE E5450

330 

Description

BRAND DELL
MODEL LATITUDE E5450
CPU Intel Core i5-5300U
RAM 8GB DDR3L
MEMORY 256GB SSD M2
GPU INTEL HD 5500
DISPLAY 14 INCH HD
STATUS USED

 

Smart. Sleek. Secure. Punoni nga kudo me një laptop të kompletuar plotësisht, i dizajnuar bukur me ekran 14 ” që është i sigurt, i menaxhueshëm dhe i besueshëm. I ndërtuar për punë. Krijuar për të bërë përshtypje. I hollë dhe i lehtë për produktivitetin: Prezantoni laptopin më të hollë dhe më të lehtë të Dell deri tani. Me jetëgjatësi të baterisë 2 ore , ju mund të qëndroni produktivë kudo që ju çon puna juaj me seritë Dell Latitude 5450. Zbuloni laptopët e Serive Latitude 5000 Laptopi më i sigurt i biznesit në botë tani është më i hollë, më i lehtë dhe i mbushur me karakteristika për t’ju ndihmuar të bëni më shumë punë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DELL LATITUDE E5450”

Your email address will not be published.

Produkte të ngjashme

X