DELL LATITUDE E5450

330 
In Stock
Other people want this. 2 people have this in their carts right now.
Categories: ,

Përshkrim

BRAND DELL
MODEL LATITUDE E5450
CPU Intel Core i5-5300U
RAM 8GB DDR3L
MEMORY 256GB SSD M2
GPU INTEL HD 5500
DISPLAY 14 INCH HD
STATUS USED

 

Smart. Sleek. Secure. Punoni nga kudo me një laptop të kompletuar plotësisht, i dizajnuar bukur me ekran 14 ” që është i sigurt, i menaxhueshëm dhe i besueshëm. I ndërtuar për punë. Krijuar për të bërë përshtypje. I hollë dhe i lehtë për produktivitetin: Prezantoni laptopin më të hollë dhe më të lehtë të Dell deri tani. Me jetëgjatësi të baterisë 2 ore , ju mund të qëndroni produktivë kudo që ju çon puna juaj me seritë Dell Latitude 5450. Zbuloni laptopët e Serive Latitude 5000 Laptopi më i sigurt i biznesit në botë tani është më i hollë, më i lehtë dhe i mbushur me karakteristika për t’ju ndihmuar të bëni më shumë punë.