Apple iMac 24″ 4.5K,

Apple iMac 24″ 4.5K,

2000  2200 

Modeli me i ri nga Apple, iMac 24 inch me ekran Retina 4.5K. Fuqizuar me modelin me te fundit te procesoreve Apple M1. Ofron performance te larte ne shpejtesi dhe ne grafike. Mund te perdoren aplikacione dhe programe te ndryshme dizajni dhe arkitekture por mund te luani edhe lojrat me te fundit. Pervec performances, pamja eshte elementi qe ka ndryshuar me shume. Mund te zgjidhni mes ngjyrave te ndryshme. Strukture shume te holle dhe te lehte ne peshe. Mouse dhe tastiere qe i pershtaten ngjyres se kompjuterit. Kamera me rezolucion FullHD dhe audio e perbere me 6 bokse te mbeshtetur nga teknologjia Dolby Atmos.

Description

Apple 8-Core M1 Chip
8GB RAM + 256GB SSD
24″ Retina 4.5K Display
Apple 8-Core GPU

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Apple iMac 24″ 4.5K,”

Your email address will not be published.

Produkte të ngjashme

X