Kryefaqe

Teknologjia më afër jush!

Kompjuter

  • Të fundit
  • Të zgjedhura
  • Më të shiturat

Lajme nga Teknologjia

LinkedIn prezanton rrjetin e tij të podcast-eve
LinkedIn prezanton rrjetin e tij të podcast-eve
LinkedIn shkon më thellë në botën e podkasteve. Ai ka
Kështu do të duket Xiaomi 12 Lite, zbulohen detajet e para
Kështu do të duket Xiaomi 12 Lite, zbulohen detajet e para
Seria Xiaomi 12 tashmë përbëhet nga tre modele dhe së
Zuckerberg zbulon projektet e AI për të fuqizuar Metaverse
Zuckerberg zbulon projektet e AI për të fuqizuar Metaverse
Themeluesi i Meta Mark Zuckerberg ka zbuluar disa projekte
X